0216 496 11 11
Bizi Arayın: 0216 496 11 11

Lipoliz

Hemen Bilgi Al Doktora Danış

LİPOLİZ

Lipoliz kuvvetli bir lokal zayıflama ve bölgesel yağ eritme tekniğidir. Lipoliz tedavi yöntemi bedendeki fazla bölgesel yağ birikimlerini deriyi bozmaya yol açmadan yok edebilmektedir.

Lipoliz yöntemi hangi bölgelerde etkilidir?

Lipoliz, bedendeki yağlar dışında gıdı ve çene altındaki yağlar ya da gözaltı torbaları da azaltabilir. Diğer yöntemlere göre , liposuction yapılması zor meydana gelen koltuk altı kısmında de oldukça etkilidir. Bununla Birlikte kol, karın, bel, kalça, basen ve bacak kısmında uygulanabiliyor. Dengeli beslenmenin uygulandığı ve egzersizle vücudun desteklendiği sürece sonuçlar uzun sürelidir.

Lipoliz hangi amaçlar için kullanılır?

Lipoterapi yöntemi ile yağlanmaya bağlı şekil bozuklukları, selülit rehabilitasyonu , jinekomasti, lipom ve göz etrafı yağların giderilmesinde, gözaltı torbalanmalarında kullanılır. Beş yıldır kolesterol birikintisi olarak adlandırılan gözaltındaki yağların yok edilmesinde de Lipoliz yöntemi gösterişli olmuştur.

Lipoliz, Cerrahi yolla yağların alınmasından sonra ortaya çıkan şekil bozukluklarının tedavisinde de uygulanır. Bilhassa selülitin oluşturduğu portakal kabuğu görünümünün yok edilmesinde çok etkilidir. Erkeklerin sırt yağ birikintilerinin tedavisinde de kullanılıyor.

Lipoliz ne türlü etki ediyor?

Lipoliz tedavi yöntemi , bedendeki bölgesel yağ birikimlerini deride gevşemeye yol açmadan yok edebilir. Çünkü doğal yollardan yağ yakımını sağlıyor. Beklenilen kozmetik sonuçlar 4-8 seans içinde gerçekleşir.